'

Informacja z MSZ

Inspektorat Służby Zagranicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych zwrócił się do nas o zainteresowanie osób związanych z naszym Związkiem, podjęciem pracy w MSZ w utworzonej w jego strukturze SŁUŻBIE OCHRONY I KONTAKTU.

SŁUŻBA ta poszukuje pracowników ochrony i pierwszego kontaktu w placówkach zagranicznych, którzy zapewnią ochronę osób, terenu i mienia wskazanych obiektów ministerstwa na terenie kraju oraz wytypowanych placówek zagranicznych.

Aby zostać pracownikiem ds. ochrony i kontaktu w MSZ należy przesłać komplet wymaganych dokumentów i oświadczeń na wskazany w ogłoszeniu adres.  Pracownik zostanie przyjęty do pracy po spełnieniu warunków opisanych w ogłoszeniu – niezbędne ku temu informacje zamieszczone są na stronie www.msz.gov.pl/pl/ministerstwo/praca_i_kariera/ , można też dzwonić do Naczelnika Wydziału Służby Ochrony i Kontaktu pana Janusza Gęsior tel. 22 523 9634, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta tej pracy adresowana jest do osób odpowiedzialnych, zdyscyplinowanych, dyspozycyjnych, charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą, otwartych na nowe wyzwania, odpornych na stres, posiadających znajomość języków obcych (rosyjski lub angielski lub niemiecki) na poziomie A2.

Zarząd Główny ZBF SOP