Koleżanki i Koledzy

W dniu 6 marca b.r. odbędzie się II Kongres Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych Rzeczypospolitej Polski, który z rozmaitych potrzeb środowiska emerytów i rencistów mundurowych wybierze problemy określające zasadnicze kierunki działań Federacji. Będzie też rozważana kwestia utworzenia wojewódzkich struktur Federacji.

 W jednej z form działalności Zarząd Federacji przewiduje powołanie zespołów roboczych do realizacji konkretnych "tematów". Skuteczność realizowania naszych zamierzeń uwarunkowana jest w znacznym stopniu aktywnością, zaangażowaniem i zdyscyplinowaniem w działaniu. Apelujemy do osób identyfikujących się z celami statutowymi Związku Byłych Funkcjonariuszy Służb Ochrony Państwa aby :

  1. zgłosiły swoją kandydaturę do pracy społecznej reprezentując ZBFSOP w wojewódzkiej strukturze Federacji podając imię, nazwisko, nr telefonu, adres zamieszkania, adres mailowy;
  2. przedstawiły swoje propozycje wskazując "problem - temat" i formę działania w jego realizacji.

Przypominamy adresy mailowe na które można przesyłać zgłoszenie swojej kandydatury i propozycje :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd Główny ZBFSOP
Pozdrawiam serdecznie, Maciek Niepsuj.