Uprzejmie informuję, iż przy Biurze Kadr ABW działa komisja socjalna powołana rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 19 września 2007 roku w sprawie funduszu socjalnego emerytów i rencistów Urzędu Ochrony Państwa, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu i Centralnego Biura Antykorupcyjnego oraz ich rodzin (Dz. U. Nr 179, poz. 1272).

Dlatego też zwracam się z prośbą o poinformowanie byłych funkcjonariuszy UOP i ABW, z  którymi posiadają Państwo kontakt, iż mogą zwracać się do Biura Kadr ABW z wnioskami o przyznanie świadczenia socjalnego, dołączając stosowne załączniki:
o    odcinek emerytury lub renty albo kopia ostatniej decyzji w sprawie emerytury lub renty;
o    inne dokumenty uzasadniające przyznanie świadczenia socjalnego, w szczególności rachunki, faktury, zaświadczenia,
o    numer konta, na które przekazane ma zostać świadczenie socjalne.

Jednocześnie informuję, że najbliższe posiedzenie komisji socjalnej odbędzie się 17 czerwca br. a  kolejne we wrześniu br.

W załączeniu przesyłam wzór wniosku o przyznanie świadczenia socjalnego. Przedmiotowy wniosek można odebrać również na Biurze Przepustek ABW w Warszawie (ul. Rakowiecka 2A).

W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zastępca Przewodniczącego Komisji Socjalnej ds. funduszu socjalnego emerytów i rencistów UOP oraz ABW

mjr Małgorzata Pieniak-Kownacka

 

[Wzór "Wniosku" - format "doc" 45 kB]