'

Ogłoszenia

Zapraszamy na spotkanie w ramach Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej,  które odbędzie się w Wałbrzychu w dniu 17 listopada 2017 r. o godz. 16.00 w  Sali konferencyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze”, ul. Aleja Podwale 1.

Z uwagi na brak skutecznej ochrony w postępowaniu przed Trybunałem Konstytucyjnym, który od jesieni 2015 r. wskutek działań rządu pogrążony jest w poważnym kryzysie, de facto uniemożliwiającym mu rzetelne wykonywanie swoich funkcji, ETPC w Strasburgu przyjął do merytorycznego rozpatrzenia skargi dwóch rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej na przymusowe ekshumacje, mimo że skarżące nie wyczerpały drogi sądowej w Polsce a sprawa zawisła przed polskim TK. Skarżących reprezentuje w postępowaniu przed Trybunałem Helsińska Fundacja Praw Człowieka.

Modlitwa b. żołnierza WOP i SG , obecnie niesprawiedliwie skrzywdzonego emeryta ustawą represyjną.

Spotkanie w Kłodzku

W dniu 21.10.2017 r. w Sali widowiskowej KCKSiR odbyło się spotkanie zorganizowane przez RD SLD i RP SLD w Kłodzku wraz z Zarządem Rejonowym ZŻWP w Kłodzku nt.: „SLD w obronie honoru i praw do emerytur wojskowych, funkcjonariuszy i pracowników służb mundurowych.”

Z inicjatywy Wrocławskiego Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej w dniu 5 października 2017 r. o godz.16.30 odbędzie się spotkanie z redaktorem Andrzejem Rozenkiem oraz Prezydentem Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP Zdzisławem Czarneckim. Miejsce spotkania : ul.Szybowcowa 23 (wejście obok sklepu Netto.)